BEYLİKDÜZÜ KOLTUK DÖŞEME KAPLAMA - İstanbul / Beylikdüzü | ARADIĞIM HERŞEY
E-mail Onaylı

BEYLİKDÜZÜ KOLTUK DÖŞEME KAPLAMA

Pınartepe Mh. Mayıs Sk. No:2 D:4 - İstanbul / Beylikdüzü
Firma toplam 0 yorum almış, 307 kez incelenmiştir.
Mail Gönder
Arama Yap
BEYLİKDÜZÜ KOLTUK DÖŞEME KAPLAMA Hakkında

AVANTAJKART ÜYESİ OLARAK EKSTRA %5 İNDİRİM ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 

İMALAT : Evlinda Koltuk Döşeme ve İmalat Atölyesi sizin arzu ettiğiniz model, renk, kumaş ve hatta ebada  göre her türlü koltuk modelleri üretebilmektedir. Bu sayede arzu ettiğiniz sıfır koltuğa daha uygun fiyatlara ulaşabilirsiniz. Koltuk Döşeme Atölyemizin en çok önem verdiği ticari prensip; satışı bir sonuç değil bir başlangıç olarak görmek ve satılan ürünlerimizin daima kullanır durumda olmasını sağlamaktır.

KOLTUK DÖŞEME, KOLTUK TAMİRİ : Evlinda koltuk döşeme atölyesi olarak:Kullanılmış koltuk ve çekyatlarınızı atıp yenisini almak bütçenize gereksiz yük getirdiği gibi doğamıza da zarar vermiş oluruz. Zira çoğu koltuk ve çekyatın iskeleti az bir onarım ile yeni alınmış kadar sağlam ve uzun ömürlü olabilir. Bunun için Evlinda Koltuk Döşeme ve İmalat Atölyesi ile irtibata geçip ücretsiz bir danışma için randevu talep edebilirsiniz. Ustamız evinize gelip eski koltuğunuzu inceledikten sonra koltuğun onarıma müsait olup olmadığına bakar ve arzu ettiğiniz özelliklerdeki onarım için size orada bir teklif yapar. Yada koltuklarınızın resimlerini WhatsApp ile bize ulaştırarak da iletişimi hızlandırabiliriz. Anlaşmaya varılınca da koltuk veya çekyatınız ücretsiz olarak evinizden alınır ve en kısa sürede tamir edilmiş bir şekilde tekrar evinize getirilir.

CİLA & BOYA : Eskiyen koltuklarınızı süngerlerini, lastiklerini ve yüzlerini değiştirerek yenileyebileceğiniz gibi tüm bunlara ilaveten iskeletini de boyatarak onu yeni baştan yaratabilirsiniz. Konusunda uzman çözüm ortaklarımız ile birlikte bu konuda size yardımcı olunacaktır. Koltuklarınızın iskeleti üzerinde seçeceğiniz renge patina uygulaması yapılarak onlara eskitme havası verilebilir veya gümüş ya da altın yaprak varak uygulamasını tercih ederek salonunuzu bambaşka bir havaya  dönüştürebilirsiniz. Bize sadece ne istediğinizi söylemeniz yeterli.  Ekibimiz sizleri doğru yönlendirecek ve sizin içinizi rahatlatacak bir ürünün ortaya çıkmasına katkı sağlayacaktır.

 

beylikdüzü, büyükçekmece, esenyurt, bahçeşehir, avcılar, beykent, koltuk döşeme, koltuk tamiri, koltuk yüzü değişimi, koltuk tadilat

BEYLİKDÜZÜ KOLTUK DÖŞEME KAPLAMA Konumu
BEYLİKDÜZÜ KOLTUK DÖŞEME KAPLAMA Resimler & Videolar
BEYLİKDÜZÜ KOLTUK DÖŞEME KAPLAMA Ürün & İlanlar
BEYLİKDÜZÜ KOLTUK DÖŞEME KAPLAMA yorumları

    Henüz Yorum Yapılmamış, İlk Siz Yorumlamak İsterseniz.

Bilgi: Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

BEYLİKDÜZÜ KOLTUK DÖŞEME KAPLAMA

Mesaj Gönder

Hata! Mesaj yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Mesaj Gönder

Çalışma Saatleri

  • Pazartesi -
  • Salı -
  • Çarşamba -
  • Perşembe -
  • Cuma -
  • Cumartesi -
  • Pazar -

Firma Haberleri