DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİK - İstanbul / Beylikdüzü | ARADIĞIM HERŞEY
E-mail Onaylı

DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİK

Pınartepe Mh. Mayıs Sk. No:2 D:4 - İstanbul / Beylikdüzü
Firma toplam 0 yorum almış, 615 kez incelenmiştir.
Mail Gönder
Arama Yap
DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİK Hakkında

AVANTAJKART ÜYESİ OLARAK EKSTRA %5 İNDİRİM ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 


Cam temizliği işinde çalışacak personellerimiz yüksek alanda çalışabilir raporu almış profesyonel cam temizlik personellerinden oluşmaktadır. Dış cephe cam temizliği temizlenecek binanın pozisyonuna göre aşağıdaki şekillerde temizlik işlemini gerçekleştirmektedir.

Firmamız dış cephe cam temizleme işlemlerinde kullanılan kimyasal ve ekipmanları 1. Sınıf kullanmaktayız. Yüzeye uygun kimyasallar ile yüzeyin bozulmasına müsaade etmiyoruz.

 

ASMA İSKELE İLE DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİĞİ

Dış cephe cam ve çerçeve temizliği yapılacak binanın çatısına monte edilen asma iskeleye bağlanan sepet içine personel binerek çelik halatlar yardımıyla binanın dışına sarkarak temizlik işlemlerini gerçekleştirirler. İş güvenliği tedbirleri gereği dış cephe cam temizliği yapan personel mutlaka emniyet kemeri kullanmak zorundadır. Emniyet kemersiz kesinlikle cam temizleme işlemine izin vermemekteyiz. Herhangi bir iş kazasına karşı alınan bu önlemde dış cephe cam silen personeli tutan halatlar binanın çatısında sağlam bir yere bağlanır. Bu sayede dış cephe cam temizliği esnasında rüzgar nedeniyle sallanan sepetten dengesini kaybedip düşse bile personel herhangi bir can kaybı ve yaralanma olmaz. Firmamız dış cephe cam temizliği hizmetinizi özenle yerine getirir.

 

SEPETLİ VİNÇ İLE DIŞCEPHE CAM TEMİLİĞİ

Dış cephe cam  temizliği yapılacak plaza veya binanın cam yüzeyinin olduğu zeminde platformun gezebileceği alana platform kurulur. Sepet kısmına cam temizlik personelleri gerekli kimyasal ve ekipmanları alarak binerler. Sepetin uzanabileceği alanların cam ve l temizliği bu şekilde yapılmaktadır. Asma iskelede olduğu gibi gerekli iş güvenliği ekipmanları kullanılır. Firmamız dış cephe cam temizliği konusunda İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında hizmet vermektedir.

 

UZATMA SOPA-TELESKOP YARDIMIYLA DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİĞİ

Dış cephe temizliği teleskop ile en fazla 5-6 metre ye kadar sağlıklı sonuç vermektedir. Firmamız dış cephe temizliği yaparken minimum masraf ile hizmet vermektedir. Dış cephe temizliği yapılacak binanın yüksekliği 6-7 metre ise herhangi bir platform ve sepetli asma iskeleye gerek duymadan çok rahat bir şekilde teleskobik uzatma yardımıyla dış cephe temizliğini yapmaktadır.

 

SARKARAK DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİĞİ

Dış cephe cam temizliği yapılacak binanın katlarında camlar rahat açılıyorsa ve içerden silmeye müsaitse cam temizlik personelimiz gerekli iş güvenliği ekipmanlarını kullanarak içerden uzanarak cam temizliğini yapar. Sarkma yöntemi ile yapılacak cam temizliği için personel mutlaka emniyet kemeri kullanmalı ve diğer tüm emniyet tedbirlerini sonuna kadar almalıdır.

 

DAĞCI USULU DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİĞİ

Zor ulaşılan, herhangi bir yardımcı aparatla temizlenemeyen dış cephelerin temizliğinde dağcı usulü cepheye inilerek yapılır. Sarkılacak halat binanın çatısına monte edilir gerekli makara ve aparatlar yardımıyla personel temizlik yapılacak yüzeye ulaşır ve dış cephe temizliğini yapar.

 

DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİĞİ

İstanbul ilinde tüm ilçelerde cam temizliği hizmeti veren profesyonel personellerimiz bulunmaktadır. Temizlik işleminde alınması gereken gerekli iş güvenliği önlemlerini titizlikle yerine getiren bir şirketimiz olası kaza risklerini minimum seviyeye indirerek çalışan personelini korur.

 

Bina içi cam temizliği

Ofis camları temizliği

Daire ve villa camları temizliği

Fabrika ve diğer binaların hem içeriden hem dışarıdan cam ve çerçeve temizlikleriyle

ilgili fiyat teklifi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 

istanbul dış cephe cam temizliği, cam temizliği, beylikdüzü dış cephe temizlik, beykent cam temizliği, büyükçekmece dış cephe cam temizliği, esenyurt dış cephe cam temizliği, bahçeşehir dışcephe cam temizliği, avcılar dış cephe cam temizliği

DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİK Konumu
DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİK Resimler & Videolar
DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİK Ürün & İlanlar
DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİK yorumları

    Henüz Yorum Yapılmamış, İlk Siz Yorumlamak İsterseniz.

Bilgi: Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİK

Mesaj Gönder

Hata! Mesaj yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Mesaj Gönder

Çalışma Saatleri

  • Pazartesi -
  • Salı -
  • Çarşamba -
  • Perşembe -
  • Cuma -
  • Cumartesi -
  • Pazar -

Firma Haberleri