PAK HALI & KOLTUK YIKAMA - İstanbul / Beylikdüzü | ARADIĞIM HERŞEY
E-mail Onaylı

PAK HALI & KOLTUK YIKAMA

Beylikdüzü - Büyükçekmece - İstanbul / Beylikdüzü
Firma toplam 0 yorum almış, 222 kez incelenmiştir.
Mail Gönder
Arama Yap
PAK HALI & KOLTUK YIKAMA Hakkında

 

 

 

 

Pak halı yıkama tamamen konusunda uzman ekipten oluşmaktadır halı yıkama firması olarak siz değerli müşterilerimize ne söz veriyorsak yerine getiriyoruz. Bizim için önemli olan güveninizi sağlamak.kalite; titizlik ve özverili çalışmanın sonucu olarak görüyoruz ve siz değerli müşterilerimize bu felsefeyle hizmet veriyoruz. halı yıkama firması olarak siz değerli müşterilerimize ne söz veriyorsak yerine getiriyoruz. Bizim için önemli olan güveninizi saglamak.her bir müşteriye en yüksek değerde hizmet ve kaliteyi sunmaktayız. Memnun olmadığınız ürünlerde 24 saat içinde tekrar alınıp daha iyi bir şekilde hizmetinize sunulmaktadır.

 

HALI YIKAMA

Halı yıkama tercih ederek, temizlemek için saatlerce zaman ve yoğun bir efor harcanmasına rağmen, istediğiniz sonucu asla alamadığınız halılarınızı zahmetsizce ve gönül rahatlığı ile temizletebilirsiniz. Kapıdan rulo şeklinde teslim alınan halılarınız; tesislerimizde uzman personeller tarafından büyük bir titizlikle ve özenle, özel sanayi tipi makineler yardımıyla temizlenme ve temizlik sonrasında yine özel kurutma cihazlarıyla hızla kurutularak sizlere tertemiz bir biçimde teslim edilmektedir. Temizlenen halılarınız teslim ettiğiniz şekilde rulo yapılmış ve paketlenmiş olarak kapınıza kadar getirilmektedir. Bu sayede sizlerde gönül rahatlığıyla temiz halılarınıza kavuşmanın mutluluğunu yaşamış olursunuz.

HALI TAMİRİ

Halı tamiri konusunda, halılarınızın yırtılması, sökülmesi ve renk deformasyonunda bizlerle iletişime geçmeniz yeterlidir. Türkiyenin dört bir yanına anlaşmalı kargo şirketimizle halılarınızı yerinden aldırıp tamirini gerçekleştirebiliriz. Söyle basit bir iş degildir, örnegin bir tekstil yamalıgı anlayışıyla yapılan bir ürün hizmeti asla degildir. Halı tamiri, çok ince bir zenaattır, malesef son yıllarda otoparklar bile halı yıkar ve tamir yapar oldular, bu üzücü bir durum ama bunun önüne geçmek siz degerli müşterilrimizin elindedir. O güzelim halılarınızı nereye tamire vereceginizi lütfen iyi araştırın mümkünse gidin ve tamir atölyesini görün. Halı tamiri konusunda firmamızın kapısı siz degerli müşterilerimize herzaman açıktır. Yılların getirdigi halı tamiri tecrübesiyle firmamız sizlere gerçek halı tamir hizmeti vermektedir, yaptıgımız halı tamirleri nin belirsiz olma garantisiyle hizmet vermekteyiz, renk ve model ve ayrıca halı tamirinde kullanılan mataryaller yüzde yüz halının o yöresinin malzeme ve ipleridir. Halı tamirinden sonra yıllarca asla renk atma ve bozulma yapmadan gönül rahatlıgı ile kullanabilirsiniz. Halınızın tamirinde verdiginiz paranın karşılıgını alabilmeniz açısından halı tamir firmamızı tercih etmeniz hem halınızın saglıgı hemde sizlerin mutlulugu açısından elzem bir durumdur.

 

YERİNDE KOLTUK YIKAMA

Halı Yıkama yerinde koltuk yıkamada, %100 müşteri memnuniyet garantisi vermekteyiz. Yılların vermiş olduğu deneyim ile siz değerli müşterilerimizin hizmetimizden memnun kalacağından eminiz. Karşımıza gelecek bir çok sorun için deneyimli personellerimizle hazırız ve çözüm sunmaktayız.Günümüzde modern yaşam ve artan ihtiyaçlar doğrultusunda gezici yıkama timleriyle haftanın 7 günü çalışan firmamız, ev, sinema salonu, oteller, cafeler, iş yerleri vs. deki koltuklarınızı ve sandalyelerinizi, yataklarınızı, en hızlı ve profesyonel yıkama yöntemleriyle yıkıyoruz, sadece 1 saat içinde de kurutuyoruz.Kullandığımız özel yıkama cihazı, koltuklarınızın iskeletini ıslatarak zarar vermiyor, piyasada kullanılan birçok amatör cihazlar ve yıkama yöntemleri yüzünden koltuklarınızın içindeki iskelet ıslanır ve bu çürümeye yol açarak, koltuklarınızın ömrünü kısaltır

 

BATTANİYE YORGAN YIKAMA

Firmamızda yorgan ve battaniye yıkama Sistemleri Firmamızda yorgan, yastık ve battaniyeler evlerimizde kulanmakta olduğumuz çamaşır makinelerinin sisteminde çalışan yorgan, yastık ve battaniye yıkama makinesinde yorganların çeşitlerine göre yün yorgan yıkama, elyaf yorgan yıkama, slikon yorgan yıkama, pamuk yorgan yıkama, battaniye yıkama ve yastık yıkama gibi yorganların çeşidine göre yıkama programları vardır ve sıcak su ile yıkanmaktadır.

 

STOR PERDE TEMİZLİĞİ

Kadınların daha alırken kirlendiğinde nasıl temizlerim diye endişe ettiği stor ve zebra perdeler, bir süre sonra kararmaya ve kirlenmeye başlar. Eşten dosttan alınan öneriler ile banyoda ya da balkondan gerçekleştirilen yanlış yıkama teknikleriyle bozulan mekanizmalar, oluşan kat izleri, perdenin yanlarında çıkan iplikler stor ve zebra perdeleri kullanılamaz hale getirir. Hevesle alınan, evin şık bir detayını oluşturan perdeler ilk temizlikle birlikte koca bir hüsrana neden olur. Oysa stor perde ve zebra perdelerinizi profesyonel firmalarda yıkattığınızda bu ve buna benzer sorunlarla karşılaşmazsınız Çok çabuk kir ve toz tutan stor perdelerinizin yıkamasında dikkat edilmesi gereken birçok konu bulunmaktadır. Stor perdeleriniz yıkama sırasında yıpranmaması için kullanılan deterjana ve yıkama sistemine dikkat edilmesi gerekmektedir. Firmamızda özel perde yıkama deterjanları ile stor perdeleriniz kısa sürede en iyi şekilde yıkanmaktadır. Perde yıkama işlerinin yanı sıra firmamızda daha birçok yıkama işlemi en iyi şekilde yapılmaktadır. Her zaman müşteri memnuniyetini kazanmak amacıyla en iyi hizmeti veren firmamızda stor perdeleriniz en uygun fiyatlarda yıkanmaktadır.

 

EVLERE TEMİZLİK HİZMETİ

Bayanlarımız özellikle ev ortamlarım üzerinde cok titizler bu yüzden ev temizligi profesyonel bayanlarımıza  ihtiyac duyarlar genelde çalışan,çocuklu,ev hanımlarımız  tercih eder bu hizmetten memmun oldukları için talep ederler.

 

 

www.infopakhaliyikama.com

www.beylikduzupakhaliyikama.info

 

PAK HALI & KOLTUK YIKAMA Konumu
PAK HALI & KOLTUK YIKAMA Resimler & Videolar
PAK HALI & KOLTUK YIKAMA Ürün & İlanlar
PAK HALI & KOLTUK YIKAMA yorumları

    Henüz Yorum Yapılmamış, İlk Siz Yorumlamak İsterseniz.

Bilgi: Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

PAK HALI & KOLTUK YIKAMA

Mesaj Gönder

Hata! Mesaj yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Mesaj Gönder

Çalışma Saatleri

  • Pazartesi 09:00 - 19:00
  • Salı 09:00 - 19:00
  • Çarşamba 09:00 - 19:00
  • Perşembe 09:00 - 19:00
  • Cuma 09:00 - 19:00
  • Cumartesi 09:00 - 19:00
  • Pazar KAPALI - KAPALI

Firma Haberleri