SÜMBEY EHLİYET SÜRÜCÜ KURSU - İstanbul / Beylikdüzü | ARADIĞIM HERŞEY
E-mail Onaylı

SÜMBEY EHLİYET SÜRÜCÜ KURSU

Adnan Kahveci Mh. Paşabahçe Cd. Ceylan Rezidance C Blok No:3 Beykent-Beylikdüzü/İSTANBUL - İstanbul / Beylikdüzü
Firma toplam 0 yorum almış, 361 kez incelenmiştir.
Mail Gönder
Arama Yap
SÜMBEY EHLİYET SÜRÜCÜ KURSU Hakkında

 

SINAV TAKVİMİ İÇİN TIKLAYIN

2015 yılında açılmış olan Sümbey Sürücü Kursu Beylikdüzü'nde eğitim hayatına devam etmektedir. Açıldığı günden itibaren tecrübeli eğitim kadrosu ve halkla ilişkiler departmanıyla birlikte sürücü adayı ile sağlıklı iletişim kurup, trafiğe çıktığı andan itibaren güvenli bir sürüş imkanı sağlamaktadır. Eğitim sürecinde adayın yalnızca ehliyetini almaya hak kazanmasına değil aynı zamanda trafikte kendine olan güveniyle birlikte diğer sürücülere saygılı bir şekilde kazaya mahal vermemek adına kontrollü bir sürüş eğitimi verilmektedir. Sümbey Sürücü Kursu olarak gösterdiğimiz bu ihtimam asla göz ardı edilmemektedir.

İlk kayıt aşamasından ehliyeti almaya hak kazanana kadar sürücü adayının eğitmen dışında başka bir yakını ile araç kullanmasına kesinlikle izin verilmemektedir. İlk aşamada, teorik ders eğitimleri 20 kişilik sınıflarda projeksiyondan hareketli slaytlar ile monoton ders işleme anlayışından kurtarılarak profesyonel eğitmenler tarafından verilmektedir. Teorik dersleri işleme tekniğimiz,  ezbere dayalı değil, öğrenmeye yöneliktir. Bu teknik sayesinde sürücü adaylarımız teorik sınavda başarılı olmanın yanında, öğrendiklerini araç kullanırken yeri geldiğinde bilerek, tereddütsüz uygulayabilmektedirler.

Uygulamalı ( direksiyon ) eğitimlerimiz öncelikle simulator ile başlayıp, daha sonra her sürücü adayı için (  bir ders saati süresinin elli dakika olması şartı ile ) on dört derslik direksiyon eğitim programı randevuları karşılıklı olarak yapılarak trafik kurallarına uygun, ekonomik ve doğru araç kullanma eğitimlerimiz her bir sürücü adayı için toplam yedi yüz dakika olarak verilmektedir. Halkla İlişkiler departmanımız her süreci takip edip, aday ile iletişim halinde olmaktadır. Sürücü adayı, SÜMBEY SÜRÜCÜ KURSU'na kayıt olduğu andan itibaren, sürücü belgesi adresine teslim edilene kadar, her aşama hakkında doğru bilgi sahibi olur. Unutmayalım;                

Kalite Ayrıntılarda Gizlidir.

SÜMBEY EHLİYET SÜRÜCÜ KURSU Konumu
SÜMBEY EHLİYET SÜRÜCÜ KURSU Resimler & Videolar
SÜMBEY EHLİYET SÜRÜCÜ KURSU Ürün & İlanlar
SÜMBEY EHLİYET SÜRÜCÜ KURSU yorumları

    Henüz Yorum Yapılmamış, İlk Siz Yorumlamak İsterseniz.

Bilgi: Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

SÜMBEY EHLİYET SÜRÜCÜ KURSU

Mesaj Gönder

Hata! Mesaj yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Mesaj Gönder

Çalışma Saatleri

  • Pazartesi 08:30 - 19:00
  • Salı 08:30 - 19:00
  • Çarşamba 08:30 - 19:00
  • Perşembe 08:30 - 19:00
  • Cuma 08:30 - 19:00
  • Cumartesi 08:30 - 19:00
  • Pazar 10:00 - 19:00

Firma Haberleri