Tüm Cinemapinklerde İndirimli Sinema Biletleri 10 TLden Başlayan Fiyatlarla! | ARADIĞIM HERŞEY

Tüm Cinemapinklerde İndirimli Sinema Biletleri 10 TLden Başlayan Fiyatlarla!

FIRSAT
Sonlandı
Fırsat Bilgileri
Fırsat Tarihi
: 01-01-2019 23:28:11 - 31-05-2019
Telefon
: .
Şehir
: İstanbul
Adres
: .
Web Adresi
: .
Fırsat Fiyatı
: 10,00TL / 15,00TL
Ekleyen
: Serdar Ali Gök - Hızlı Hizmet Al
Fırsat Detayları

Fırsat Seçenekleri

  • Tüm Cinemapink'ler - 3D Dahil - (Her Gün) 16.00 TL
  • Premium Sinemalar HARİÇ Tüm Cinemapink'ler - 3D Dahil - (Her Gün) 15.00 TL
  • İstanbul, İzmir ve Premium Sinemalar HARİÇ Tüm Cinemapink'ler - 3D Dahil - (Her Gün) 12.50 TL
  • İstanbul, İzmir ve Premium Sinemalar HARİÇ Tüm Cinemapink'ler - 3D Dahil - (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe) 11.00 TL

Cinemapink İndirimli Bilet Fırsatı

Vizyona yeni giren ve popüler filmleri Cinemapink sinemalarında en ucuz fiyat ile izlemek için aradığınız fırsat sizlerle! Bizden satın alacağınız Cinemapink fırsat kuponu ile Cinemapink şubelerinde indirimli fiyattan istediğiniz filmi izleyebilirsiniz. Üstelik sadece Cinemapink indirim kuponunuzu gişeye iletmeniz yeterli. Sonrasında başka herhangi bir ücret ödemeden en iyi fiyata sinema keyfini yaşamanız mümkün.

Cinemapink gişelerinden para ile sinema bileti almaktan tek farkı, Cinemapink fırsatını satın alım sonrası size e-posta ve sms yolu ile ilettiğimiz fırsat kodunu gişeye iletmeniz. Bilet yerine geçecek kampanya kodunuz ile istediğiniz film ve seans için yer seçimi yapabilirsiniz.

En Ucuz Cinemapink Bilet Fiyatları

Her hafta yerli ve yabancı bir çok yeni film vizyona giriyor. Tüm bu filmler için internetten ucuz Cinemapink bileti almak varken neden gişeden bilet satın alarak daha fazla para ödeyesiniz? Bu fırsatı değerlendirip online Cinemapink bileti alarak hem ucuz sinema bileti ile paranızın cebinizde kalmasını sağlayabilir hem de zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Cinemapink bilet fiyatları arasında şehir ve hafta içi, hafta sonu tercihlerine göre farklılıklar olmaktadır. Fırsata ekli alt seçenekler ile tüm bu tercihlere göre indirimli Cinemapink bileti fiyatlarına ulaşabilirsiniz. En ucuz fiyata Cinemapink biletini satın almak için bu fırsatı kaçırmayın!

Cinemapink Kampanyası Kupon Kategorileri

Tüm Cinemapink'ler - 3D Dahil - (Her Gün) 

  •  Her PNR kodu, tüm Cinemapink'lerde dijital 3D dahil her gün tüm filmlerde geçerlidir.

Tüm Cinemapink'ler - 3D Dahil - (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe)

  • Her PNR kodu, tüm Cinemapink'lerde dijital 3D dahil Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri tüm filmlerde geçerlidir.

Premium Sinemalar HARİÇ Tüm Cinemapink'ler - 3D Dahil - (Her Gün) 

  • Her PNR kodu, İstanbul Akmerkez, İstanbul Buyaka, İzmir Folkart ve Antalya Terracity hariç tüm Cinemapink'lerde dijital 3D dahil her gün tüm filmlerde geçerlidir.

Premium Sinemalar HARİÇ Tüm Cinemapink'ler - 3D Dahil - (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe) 

  • Her PNR kodu, İstanbul Akmerkez, İstanbul Buyaka, İzmir Folkart ve Antalya Terracity hariç tüm Cinemapink'lerde dijital 3D dahil Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri tüm filmlerde geçerlidir.

İstanbul, İzmir ve Premium Sinemalar HARİÇ Tüm Cinemapink'ler - 3D Dahil - (Her Gün) 

  • Her PNR kodu, İstanbul Akmerkez, İstanbul Buyaka, İzmir Folkart, Antalya Terracity ve İstanbul'daki diğer tüm Cinemapink'ler hariç dijital 3D dahil her gün tüm filmlerde geçerlidir.

İstanbul, İzmir ve Premium Sinemalar HARİÇ Tüm Cinemapink'ler - 3D Dahil - (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe) 

  • Her PNR kodu, İstanbul Akmerkez, İstanbul Buyaka, İzmir Folkart, Antalya Terracity ve İstanbul'daki diğer tüm Cinemapink'ler hariç dijital 3D dahil Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri tüm filmlerde geçerlidir.
27-02-2019 tarihinde eklendi.