Gizlilik Sözleşmesi | ARADIĞIM HERŞEY

Gizlilik Sözleşmesi

Gizlilik Sözleşmesi

1 ) www.aradiginhersey.com hizmetlerini kullanan müşterilerinin bütün isim, adres, telefon, e-mail gibi bilgilerini saklamayı ve 2. maddede zikredilen koşullar dışında hiç kimseyle paylaşmamayı taahhüt eder.

2 ) Ads Ajans Reklam ve Gıda Ltd.Şti. müşteri bilgilerini Telekomünikasyon Kurumu üyeliği nedeniyle bağlayıcı kurallara tabi olduğu için, Telekomünikasyon Kurumu ve talep edilmesi durumunda adli birimlere verebilir.

3 ) Ads Ajans Reklam ve Gıda Ltd.Şti  Kredi Kartı bilgilerinizi saklamaz. Bu bilgiler ödeme esnasında SSL ( Güvenli Bağlantı ) kullanılarak sadece bankaya iletilir ve bankadan geri dönen ödeme yapıldı bilgisini saklar.

4 ) Ads Ajans Reklam ve Gıda Ltd.Şti  Müşteri itiraz etmediği sürece, hizmet verdiği sitelerin adreslerini ve hizmet türünü referans olarak sitesinde yayınlayabilir. Müşterinin sitesinin adresinin yayınlanmasına itiraz etmesi durumunda bu adres referans listesinden çıkarılır.

5 ) Ads Ajans Reklam ve Gıda Ltd.Şti  www.aradigimhersey.com sitesnin Ödeme, Üyelik gibi güvenlik gerektiren bölümlerinde SSL Sertifikası ile güvenlik sağlar. Bunun dışında kötü niyetli sanal saldırılara karşı da mümkün olan bütün yazılımsal ve donanımsal tedbirleri alır.