PRİNS VSI DI OTOGAZ DÖNÜŞÜMÜ
PRİNS VSI DI OTOGAZ DÖNÜŞÜMÜ
1,300 EUR
İstanbul / Beylikdüzü / Beykent / ADNANKAHVECİ MAH.
İlan Kod
382
İlan Tarihi
22-02-2019
AY OTO GAZ OKAN KOCASARI
Üyelik Tarihi : 05-02-2019
Mesaj Gönder | Tüm İlanları

Mesaj Gönder

Hata! Mesaj yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Güvenlik İpuçları

Alacağınız veya kiralayacağınız araç,konut ya da ürünü görmeden, hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.Prinsin en çok tercih edilen kitlerinden biri de yalnızca direkt enjeksiyon motorlu otomobiller için üretilen ve bu alanda sektörün ideal dönüşüm sistemlerinden birisi olan VSI-DI LPG Sistemidir. Direkt Enjeksiyonlu motorlar, yakıtın emme monifoldunu kullanmadan direkt yanma odalarına püskürtüldüğü motorlardır. TSI, FSL ve TFSI motor tiplerine en uygun olan VSI-DI LPG sistemi ile performans kaybı yaşamadan tasarruf edebilirsiniz.

VSI-DI LPG Sisteminin özellikleri

  • VSI-DI otogaz dönüşüm sistemine sahip araçların KİT bakımı 10.000 kmde, filtre değişimi ise 20.000 km de bir yapılır.
  • VSI-DI LPG Sisteminde benzinli sistemden çok daha ileri bir güvenlik tedbiri vardır. Özellikle sistem için de yer alan emniyet tedbirleri ile herhangi bir gaz kaçağı durumunda yakıt akışı otomatik olarak kesilmektedir. Ayrıca TSE standartlarına uygun olarak kullanılan LPG Tankları ile sorun yaşamadan güvenle aracınızda otogaz kullanırsınız.
  • VSI – DI kit sisteminin ekipmanları, gelişen otomotiv teknolojisine uyumlu olan lider markalar tarafından üretilmiştir. Alman Bosch, Hollandalı Philips, Japon Keihin ise bunlardan bir kaçıdır. Bu sayede aracınızda herhangi bir arıza uyarısı ile karşılaşmadan güvenle seyahat edebilirsiniz.
  • VSI-DIda da Direct Liquimax Sisteminde olduğu gibi koruyucu sıvı dozlayan sistem de dahil olmak üzere ekstra ekipmana ihtiyaç duymaz ve tasarruf sağlar.

Her araç için özel olarak üretilen VSI-DI, ilgili motorlarda test edilip onaylandıktan sonra piyasaya sürülmüştür. Eğer siz de direkt enjeksiyon sistemine sahip aracınız için özel olarak üretilmiş bir VSI-DI LPG Sisteminin var olup olmadığını öğrenmek istiyorsanız, motor numaranızla 0212 873 99 05 numaralı telefondan 7/24 destek alabilirsiniz.